O kredytach wiemy wszystko

Kredyty hipoteczne

Szeroka oferta kredytów hipotecznych (23 banki) pozwala naszym doradcom zaproponować najlepsze rozwiązania. Różnorodność ofert i banków daje nam możliwość negocjacji i uzyskania lepszych warunków dla Ciebie. Jesteśmy niezależną firmą, nie powiązaną kapitałowo z bankami.

Kredyty na zakup mieszkania/domu

Kredyt na cel mieszkaniowy jest najtańszą formą finansowania nieruchomości. Może być przeznaczony na zakup mieszkania lub domu, wykup mieszkania, budowę, remont lub adaptację, a także sfinansowanie działki budowlanej. W ofercie posiadamy kredyty mieszkaniowe wszystkich liczących się banków w Polsce. Na bieżąco śledzimy też promocje.

Porównamy dla Ciebie wszystkie oferty. Wybierzemy najkorzystniejszą i bezpieczną dla Twojego domowego budżetu.

Kredyty z dopłatami Mieszkanie dla Młodych

W ofercie posiadamy kredyty w ramach rządowego programu dopłat - Mieszkanie dla Młodych.

Współpracujemy również z deweloperami, którzy oferują mieszkania spełniające wymogi MdM. Dzięki temu wszystkie dokumenty wymagane przez banki od dewelopera załatwimy za Ciebie. ​

Wyliczymy Ci kwotę dopłaty i porównamy poszczególne oferty kredytów MdM. Porównamy też MdM ze standardowymi ofertami w bankach.

Kredyty na budowę domu lub remont

Kredyty budowlane należą do kredytów celowych - mieszkaniowych i są najtańszą formą finansowania nieruchomości. Mając pozwolenie na budowę możesz już wnioskować o kredyt budowlano - hipoteczny. Niektóre banki dają możliwość wnioskowania o kredyt na budowę domu łącznie z kredytem na zakup działki.

Pomożemy Ci w wyborze najlepszego kredytu. Doradzimy przy tworzeniu kosztorysu i harmonogramu budowy, aby wypłaty i rozliczenia transz kredytu przybiegały sprawnie i szybko.

Kredyty refinansowe

Kredytem refinansowym możesz spłacić "stary" droższy kredyt hipoteczny. Przy tej operacji możesz też dobrać dodatkowe środki lub maksymalnie wydłużyć okres kredytowania obniżając raty. Przenosząc kredyt do innego banku warto od razu wynegocjować wszystko, na czym Ci zależy.

Przy refinansowaniu kredytu, należy dokładnie przeanalizować wszystkie koszty tej operacji i przeliczyć opłacalność takiej decyzji.

Podpowiemy, jak najtaniej zamienić stary kredyt, aby korzyści z refinansowania były optymalne i bezpieczne dla Twojego domowego budżetu.

Kredyty konsolidacyjne i pożyczki hipoteczne

Kredyty konsolidacyjne dają możliwość zamiany wielu drogich kredytów na jeden z niską ratą. W zależności od okresu kredytowania Twoje miesięczne obciążenia mogą spaść nawet o 60%.

Dzięki pożyczce hipotecznej będziesz mógł tanio pozyskać środki na inne wydatki lub dofinansowanie firmy. Pożyczka hipoteczna jest tańsza od innych produktów kredytowych (np. limitów kredytowych, kredytów samochodowych itp.). ​

Razem z Tobą sprawdzimy korzyści i opłacalność konsolidacji. W przypadku pożyczki hipotecznej doradzimy najtańsze rozwiązania.