O kredytach wiemy wszystko

Nasi Doradcy

Nasi kluczowi doradcy kredytowi należą do najbardziej doświadczonych ekspertów w Szczecinie. Każdy z nich posiada wieloletnie doświadczenie w bankowości i doradztwie kredytowym. Każdy z doradców udzielił kilkaset, a najbardziej doświadczeni ponad 1200 kredytów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj z wiedzy naszych doradców.

Robert Wasilewski

Właściciel, Doradca Finansowy

kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, biznesplany

Kontakt bezpośredni z doradcą:
tel. kom. 662 240 201
e-mail: robert.wasilewski@aurumfinanse.pl

Od 15 lat doradza Klientom w zakresie kredytów hipotecznych oraz finansowania nieruchomości. Autor popularnego bloga HipotecznyBlog.pl. Doświadczenie zdobywał podczas pracy w trzech bankach (jako doradca kredytowy, później szef oddziału banku) i ogólnopolskiej firmie doradztwa finansowego jako członek zarządu.

Pomógł w udzieleniu ponad 1400 kredytów hipotecznych. Wieloletni ekspert Credit House Polska i Związku Firm Doradztwa Finansowego (ZFDF) w zakresie kredytów hipotecznych. Założyciel portalu Hiponet.pl - największego serwisu internetowego o kredytach hipotecznych w Polsce.

Autor licznych rankingów i komentarzy o finansowaniu nieruchomości dla radia, prasy i TV. Doskonała znajomość ofert kredytowych i procedur bankowych. Ekspert z zakresu finansów zachodniopomorskiego portalu ZegarBiznesu.pl. Były wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu bankowości i finansowania nieruchomości w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu oraz Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym.

Kacper Jeziorański

Doradca Kredytowy

kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe

Kontakt bezpośredni z doradcą:
tel. kom. 662 240 234
e-mail: kacper.jezioranski@aurumfinanse.pl

Od 12 lat zajmuje się doradztwem kredytowym w zakresie kredytów hipotecznych i finansowania nieruchomości. Pomógł w udzieleniu ponad 1000 kredytów hipotecznych. Doświadczenie zdobywał podczas pracy w bankach i firmach doradztwa finansowego. Świetna znajomość rynku kredytów hipotecznych oraz szczecińskiego rynku nieruchomości. Specjalista ds. porównywarek i kalkulatorów kredytowych portalu Hiponet.pl. Doradca o ścisłym matematycznym umyśle, który potrafi doradzić i doskonale wychwycić najdrobniejsze różnice pomiędzy kredytami w poszczególnych bankach.

Karol Tymoszyński

Doradca Kredytowy

kredyty hipoteczne

Kontakt bezpośredni z doradcą:
tel. kom. 662 240 207
e-mail: karol.tymoszynski@aurumfinanse.pl

Posiada 8-letnie doświadczenie w zakresie kredytów hipotecznych i finansowania nieruchomości zdobyte w bankach i firmach doradztwa finansowego. Pomógł w udzieleniu ponad 700 kredytów hipotecznych. Doskonała znajomość ofert i procedur bankowych. Dodatkowym atutem jest biegła znajomość języka angielskiego oraz języka niemieckiego. Prowadził warsztaty z zakresu finansowania nieruchomości dla kandydatów na pośredników w obrocie nieruchomościami.