O kredytach wiemy wszystko

Jak działamy

Wybór najlepszej oferty to dopiero początek. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że z pozoru drobne szczegóły bankowych ofert mogą mieć wpływ na Twoje finanse w przyszłości. Na podstawie długoletniej współpracy z naszymi Klientami obserwujemy różne sytuacje życiowe. Dlatego też doradzając Klientom, wspólnie rozważamy różne scenariusze. Nasze doradztwo da Ci satysfakcję dziś i bezpieczeństwo w przyszłości.

Pomoc w wyborze najlepszej oferty

Na kredyt składa się wiele szczegółów, o wszystkich musisz wiedzieć. Przygotowujemy oferty i omawiamy szczegóły każdej z nich, wszystkie szczegóły.

Oprócz kosztów kredytu pokazujemy inne aspekty, np. jak bank rozlicza budowę, jak wygląda wcześniejsza spłata czy nadpłata kredytu. Jak będzie wyglądała rata kredytu, jeżeli na rynku wzrosną stopy procentowe i wiele innych spraw, z którymi po wypłacie kredytu możesz mieć do czynienia.

Pokażemy, co może się zdarzyć z kredytem za rok, dwa czy pięć, abyś świadomie podjął decyzję i wiedział, czego możesz się spodziewać.

Szukamy maksymalnych oszczędności

Szukamy rozwiązań, które dadzą Ci maksymalne oszczędności i jednocześnie spełnią Twoje oczekiwania.

Jeżeli interesujący Cię kredyt jest "na granicy" przedziałów (kwoty lub wartości zabezpiecznia), przy których bank może zaproponować lepsze warunki - doradzimy, jak je uzyskać. Jeżeli bank wymaga ubezpieczenia na życie, zaproponujemy alternatywe i tańsze rozwiązanie.

Znając Twoje oczekiwania i możliwości finansowe, jesteśmy w stanie zaproponować najlepszą i najtańszą ofertę dostępną w danej chwili na rynku.

Wsparcie w trakcie formalności bankowych

Po wyborze oferty przygotujemy z Tobą dokumenty do kredytu. Pomożemy Ci wypełnić wnioski i druki bankowe, doradzimy w przygotowaniu kosztorysu budowy itp. Zweryfikujemy wszystko pod kątem poprawności, aby wydanie przez bank decyzji kredytowej przebiegło szybko i sprawnie.

Analizujemy z naszymi Klientami zapisy umowy kredytowej. Informujemy o ważnych kwestiach, o których należy pamiętać w przyszłości po wypłacie kredytu. Pomagamy przygotować dokumenty, które warunkują wypłatę kredytu (wnioski o wpis hipoteki, ubezpieczenie mieszkania itp.) Przypominamy też o obowiązkach po wypłacie kredytu

Opieka w całym okresie kredytowania

Budujemy długofalowe relacje z naszymi Klientami. Zapewniamy bezpłatne wsparcie merytoryczne także po wypłacie kredytu. W każdym czasie możesz skonsultować się z naszym ekspertem i uzyskać poradę.

Jeżeli będziesz chciał nadpłacić kredyt, przynieść hipotekę na inną nieruchomość, znaleźć nowe ubezpieczenie czy sprzedać nieruchomość, itp. w każdej chwili nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Podpowiedzą najbardziej korzystne rozwiązanie.