O kredytach wiemy wszystko

Co nas wyróżnia

Niezależność naszej firmy daje Ci gwarancję pełnego obiektywizmu w wyborze najlepszej oferty. Korzystając z naszych usług masz też pewność, że Twoje sprawy trafią w ręce profesjonalisty, który posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Niezależność i obiektywizm

Nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadną instytucją finansową. Nasi doradcy nie mają ustalanych planów sprzedażowych, czy wytycznych do proponowania Klientom ofert jednego banku. Nie proponujemy dodatkowych ubezpieczeń, które podrażają koszt obsługi kredytu.

Dzięki temu masz pewność, że proponowane przez nas rozwiązania są optymalne i wybrane w sposób obiektywny i rzetelny.

Doświadczenie i wiedza

Nasi doradcy finansowi posiadają wieloletnie doświadczenie związane nie tylko z pomocą w wyborze najlepszego kredytu, ale także w innych aspektach, które pojawiają się po wypłacie kredytu: refinansowania kredytu, sprzedaży nieruchomości z hipoteką, całkowitą wcześniejszą spłatą kredytu, analizą opłacalności nadpłaty kredytu, rozwodami i podziałem majątku, zamianą mieszkań, utratą pracy, zmianą stóp procentowych i w wielu innych sprawach.

Dzięki temu jesteśmy w stanie patrzeć na Twoje finanse z szerszej perspektywy i zwrócić uwagę na sprawy, o których dziś nawet nie pomyślisz.

Rzetelność i odpowiedzialność

W naszych działaniach zawsze kierujemy się uczciwością, rzetelnością i odpowiedzialnością za słowa. Nie obiecujemy rzeczy, którym nie będziemy w stanie sprostać. Zdajemy sobie sprawę, że na podstawie naszych analiz i porad Klienci podejmują życiowe decyzji, dlatego wyznajemy zasadę, że Klient zawsze o wszystkim powinien być dokładnie informowany na każdym etapie procesu kredytowego.

Zapewnimy Ci obsługę na najwyższym poziomie, a wszystkie informacje, które uzyskasz będą rzetelne i aktualne. Twój komfort i satysfakcja są dla nas najważniejsze.