O kredytach wiemy wszystko

Współpraca z nami / Praca u nas

Podejmując współpracę z nami możesz liczyć nie tylko na naszą wiedzę i doświadczenie, ale również na rzetelność i uczciwość. Wyznajemy zasadę, że współpraca powinna się opierać na partnerstwie, które da efekt synergii obu stronom oraz uzupełni ich wzajemne kompetencje. Z korzyścią dla wszystkich: dla Ciebie, dla nas, a przede wszystkim dla Klientów.

Współpraca z nami

Zapraszamy do współpracy biura nieruchomości, deweloperów oraz pośredników finansowych, którzy chcieliby zapewnić swoim Klientom najwyższą jakość obsługi i merytoryczne wsparcie naszych doradców.

Kilkunastoletnie doświadczenie naszych doradców daje gwarancję bardzo wysokiej skuteczności działania. Dzięki temu Państwa Klienci otrzymają finansowanie, a Państwo zrealizują transakcję sprzedaży nieruchomości.

Dodatkowo Państwa Klienci zyskają pomoc i pełne zaangażowanie doświadczonych i rzetelnych doradców.

Działamy inaczej niż pozostałe firmy doradztwa finansowego - zależy nam, aby nasi Partnerzy również korzystali ze wzajemnej współpracy. Dlatego też, oprócz atrakcyjnych warunków finansowych gwarantujemy dodatkowe korzyści:

  • polecamy usługi naszych Partnerów, dzięki czemu możesz pozyskać dodatkowych Klientów,
  • udostępniamy kody do porównywarek i kalkulatorów finansowych, które możesz umieszczać na swojej stronie www, aby ją wzbogacić o nowe funkcje,
  • zapewniamy pełne wsparcie dla pracowników Partnerów, którzy zajmują się kredytami (wsparcie merytoryczne, systemy IT z dostępem do kalkulatorów i dokumentów bankowych),
  • wspólne materiały marketingowe promujące Twoją firmę,
  • bonusy dla Twoich Klientów.

Praca u nas

Jeżeli posiadasz doświadczenie w zakresie doradztwa finansowego umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie.

​Porozmawiamy o naszej współpracy lub pracy u nas.

Jesteśmy elastyczni - uzgodnimy warunki współpracy, które będą satysfakcjonujące dla obu stron. Dopuszczamy różne warianty współpracy z nami.

Nie jesteśmy korporacją sztywno trzymającą się założonych planów. Jesteśmy, jak rodzina - w naszej firmie liczy się przede wszystkim świetna atmosfera w pracy oraz wsparcie i pomoc kolegów. Wyznajemy zasadę: pracownicy są najważniejszym aktywem firmy.

Sukces naszych doradców wynika z faktu, że działamy zespołowo, a nie w pojedynkę. W każdej chwili możesz liczyć na pomoc doświadczonych kolegów.

Dajemy możliwości rozwoju zawodowego oraz nowych wyzwań nie tylko w bezpośredniej pracy z Klientami w biurze, ale również dla potrzeb naszych serwisów internetowych: Hiponet.pl oraz PolecaniDoradcy.pl przy obsłudze online Klientów z całej Polski, przygotowywaniu rankingów kredytowych czy artykułów tematycznych.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami lub pracą u nas - skontaktuj się:
Robert Wasilewski, tel. 662 240 201, e-mail: robert.wasilewski@aurumfinanse.pl