O kredytach wiemy wszystko

Kalkulator Kredytowy - Kredyty Hipoteczne

Udostępniamy Państwu kalkulator kredytowy, który wylicza ratę kredytu oraz koszt odsetek od kredytu. Wystarczy wpisać parametry kredytu w żółtych polach, takie jak: kwota kredytu, procentowanie oraz okres kredytowania. Po wpisaniu danych poznamy wysokość raty kredytu hipotecznego oraz koszt odsetek za cały okres kredytowania.

kalkulator kredytowy.png

 

>>> Pobierz bezpłatny Kalkulator Kredytowy.xlsx <<<

 

Kalkulator daje też możliwość wyliczenia kosztów odsetek w przypadku częściowej lub całkowitej spłaty kredytu w całym okresie kredytowania. Dzięki temu poznamy ile faktycznie będzie kosztował nas kredyt. To narzędzie będzie przydatne dla osób starających się o kredyt, które spodziewają się w przyszłości przypływu gotówki, np. sprzedają stare mieszkanie i będą chcieli nadpłacić kredyt.

Wystarczy w kolumnie Nadpłata kapitału wpisywać kwoty, które chcemy przeznaczyć na wcześniejszą nadpłatę kredytu. Nadpłat kredytu możemy dokonywać wielokrotnie w różnym czasie, za każdym razem wpisując konkretną kwotę w kolumnie Nadpłata kapitału. 

kalkulator kredytowy odsetki.png

Pełna instrukcja do kalkulatora kredytowego znajduje się w zakładce Pomoc, na dole arkusza.

kalkulator kredytowy pomoc.png

 

Szukasz doświadczonego i rzetelnego doradcy kredytowego? Skontaktuj się z nami. Więcej informacji na temat kredytów hipotecznych znajdziesz też na naszym portalu kredytowym www.Hiponet.pl.

<< powrót do Poradnika